Księga gości Eternity Line

100,00 zł
Brutto

Księga gości Eternity Line to wspaniała pamiątka z weselnej uroczystości, która będzie cała wypełniona życzeniami, refleksjami oraz złotymi życzeniami wpisanymi przez Gości.

Nasza księga gości z delikatną ozdobną czcionką, składa się z 50 stron formatu A4 oraz sztywnej, wysokiej jakości skórzanej okładki w kolorze białym.

Okładka oraz pierwsza strona mogą być całkowicie spersonalizowane przez Was, a pozostałe strony zostawione są dla Gości, na ich życzenia, rysunki, opisane zabawne sytuacje z wesela, zdjęcia, cytaty.

Personalizację wykonujemy umieszczając karty z wybranego papieru (kolor biały/ecru, papier gładki, skórzany, prążek) na okładce oraz na pierwszej stronie Księgi Gości.


Ilość

Księga gości Eternity Line to ciekawy pomysł na uwiecznienie wyjątkowych wspomnień i chwil ze ślubu i wesela. Dzięki księdze gości Wasi najbliżsi będą mogli w miły i prosty sposób złożyć życzenia ślubne i podzielić się swoimi myślami i refleksjami z tego wyjątkowego dnia. To wspaniała pamiątka, która zostanie z Wami na długie lata.

Zobacz także