Rebus ślubny WINO/LOTTO

10,00 zł
Brutto

Pragniesz, aby Twoje zaproszenie ślubne było jeszcze bardziej oryginalne i aby pozostało w pamięci Gości na długi czas? 

Pragniemy zaoferować Państwu REBUS ŚLUBNY wino/LOTTO, który w ciekawy sposób zastąpi wierszyk o prezentach weselnych. Rebus w niezwykle subtelny i elegancki sposób zasugeruje Twoim Gościom jaki typ prezentów preferujecie jako Młoda Para na swoim weselu. W wielu przypadkach także ułatwi tę czasem trudną decyzję co wybrać na taki ważny podarek.

Zamiast kwiatów -> wino/lotto

Wystarczy zakupić Rebus ślubny 1 raz (1szt za 10zł) na wszystkie zamówione zaproszenia:)

Ilość

Kupując ten produkt, dokonujesz zakupu usługi polegającej na dodaniu rebusa ślubnego w odpowiednim miejscu Twojego zaproszenia ślubnego. Do wyboru masz na przykład: drugą kartę a6 zaproszenia z RSVP, dodatkową wkładkę do zaproszenia, rebus może być także użyty w miejsce wkładki a7 RSVP. Najlepiej przed zakupem skontaktować się z nami w celu weryfikacji Państwa preferencji co do umiejscowienia/lokalizacji rebusa na zaproszeniu.

Rebus możemy także lekko zmodyfikować, aby bardziej dopasować jego przekaz (np. przez usunięcie przekreśleń z prezentu lub kwiatów, co świadczy o większej dobrowolności w wyborze dla Gości.) 

W wiadomości do zamówienia napisz nam, które obrazki mają znaleźć się w Twoim rebusie ślubnym np. zamiast prezentu (przekreślony/nieprzekreślony) koperta, zamiast kwiatów (przekreślone) zdrapki lub wino LUB jedno i drugie:).

REBUSWINOLOTTO
5/5
Ilość ocen: 3