Pled koc z wełny czesankowej 120x180cm podziękowanie dla Rodziców różne kolory

499,00 zł
Brutto

Duży koc z wełny czesankowej z wełny z polskich owiec razy merynos o wymiarach ok. 120x180cm. Wyplatany w 100% ręcznie, na rękach metodą tzw. arm knitting. Pled jest bardzo miękki, gruby i puszysty, nie gryzie, a nie drapie. Będzie idealnym prezentem dla Rodziców lub Nowożeńców.

Do każdego pledu dołączamy ozdobną wstążkę w kolorze białym.

Ilość

Bardzo miękki i ciepły koc pled z wełny czesankowej z owiec rasy polski merynos, naszej drugiej marki Lawendowy Bazar. Wykonywany w 100% ręcznie, metodą wyplatania na rękach tzw. arm knitting. Gruba włóczka z czesanki powoduje, że oczka są duże, a cały koc prezentuje się bardzo oryginalnie i okazale.

Cechy produktu:

- Wymiary: ok. 120x180cm,

- Waga: ok. 4 - 4,5 kg,

- Grubość włókien: 25 - 28 micronów, czyli ok. 3,5 - 5cm,

Wybrany kolor z karty kolorów (ostatnie zdjęcie najpopularniejszych odcieni) prosimy podać w wiadomości.

Czas realizacji: od 12 do 20 dni roboczych.

Pielęgnacja: wyrobów z wełny czesankowej nie wolno prać w wodzie, można je czyścić tylko chemicznie! Wełna z czesanki jest produktem bardzo delikatnym, z czasem ulega zmechaceniu i kuleczkowaniu, co jest naturalnym zjawiskiem. Zmechacenia można usunąć nożyczkami albo golarką do wełny. Mechacenie się wełny nie jest podstawą do reklamacji.

Istnieje możliwość wykonania koca w dowolnym rozmiarze i kolorze z karty kolorów.

Wszystkie koce wykonujemy na zamówienie dopiero po złożeniu zamówienia i wyborze koloru - produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Kolory mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciu z powodu różnych ustawień monitora.