Zaproszenie ślubne z RSVP Piasek pustyni

2,50 zł
Brutto

Akwarela w stylu rustykalnego Glamour to nasza kolejna propozycja zaproszeń ślubnych. Wzór Piasek Pustyni to połączenie odcieni ciemnej, butelkowej zieleni oraz bursztynu i złota, co daje w sumie niesztampową, oryginalną papeterię ślubną, na długo pozostającą w pamięci. Zaproszenia ślubne Piasek Pustyni to dwie karty w formacie a6, przewiązane lnianym sznureczkiem, do tego dołączone jest potwierdzenie przybycia, mniejsza karta RSVP w formacie a7. Połączenie ciemnej zieleni, bursztynu oraz złota tworzy ze sobą frapującą całość.

Ilość

Zaproszenie ślubne Piasek Pustyni to nasza propozycja zaproszeń dla Młodych par lubiących oryginalne akwarelowe połączenia. Motyw Piasku Pustyni pasuje zarówno do uroczystości w stylu Glamour jak i stylu bardziej luźnego, rustykalnego. Zaproszenie składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz mniejszej wkładki RSVP, całość przewiązana jest lnianym sznureczkiem.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 drukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP (format a7),

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- GRATISOWA biała koperta listowa 80g (do dokupienia koperta EKO lub w innych kolorach),

- Jutowy sznureczek do przewiązania,

- Do wyboru papier gładki lub o fakturze skóry, kolor ecru lub biel.

Nasze zaproszenia ślubne w stylu rustykalnego Glamour to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300g/m2 w formacie a6.

Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi.

Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania.

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są one gotowe do wręczenia gościom od razu po dostarczeniu.

Do dokupienia także dodatki z tym samym motywem przewodnim:

- winietki weselne, zawieszki na alkohol, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty, plany stołów etc.

Produkt 100% polish handmade

Minimalne zamówienie 20szt.

Wesele z motywem przewodnim rustykalnego Glamour: Wzór naszej papeterii ślubnej Piasek Pustyni pasuje naszym zdaniem zarówno do stylu bardziej eleganckiego jak i rustykalnego. Pary, które nie do końca chcą określać styl swojego wesela i lubią połączenia wielu styli, na pewno zainteresuje motyw dwukolorowej akwareli łączącej kolory butelkowej zieleni oraz bursztynu. Dodatki weselne typu winietki na stół czy zawieszki na wódkę, świetnie będą komponowały się z dekoracjami takimi jak drewno, tkaniny lniane, polne kwiaty jak i złote elementy: świeczniki, ramki z numerkami, wazony. Wszystko to stworzy ze sobą nietuzinkową, niezwykłą, efektowną całość, która na długo zapadnie w serca Gości.