Zaproszenie ślubne z RSVP Rustykalne drewno

2,50 zł
Brutto

Połączenie starego drewna i kwiatów na Twoim rustykalnym weselu. Nasz wzór to deski pochodzące ze starego prawie 100-letniego drewnianego domu, a kwiaty z polskiego ogrodu. Botaniczny kwiatowy motyw łagodzi mocny wygląd drewna. Zaproszenie ślubne Rustykalne drewno to dwie osobne karty w formacie a6 połączone ze sobą lnianym delikatnym sznureczkiem, dodatkowo w cenie otrzymujesz mniejszą wkładkę z potwierdzeniem przybycia RSVP. Nasz autorski wzór przepięknych rustykalnych desek oraz kwiaty to połączenie wprost idealne na sielski ślub!

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z działem Jak zamawiać?

Można zakupić próbki zaproszeń tutaj Próbki :)

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Marzy Ci się ślub i wesele w stylu rustykalnym? Swobodny, lekki styl takiego przyjęcia oraz pochwała dla natury w każdym kącie sali na pewno spodoba się Twoim Gościom. Zapowiedzią sielskiego klimatu uroczystości będą nasze zaproszenia ślubne Rustykalne Drewno, które podpowiedzą bliskim Wasze upodobania.

Zaproszenie rustykalne składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz potwierdzenia przybycia RSVP, całość przewiązana jest lnianym sznurkiem.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 drukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP w formacie a7,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Gratis biała koperta listowa 80g (do dokupienia koperta EKO lub w innych kolorach),

- Jutowy/lniany sznureczek do przewiązania,

- Do wyboru papier gładki, o fakturze skór lub prążkowany, kolor ecru lub biel.

Nasze rustykalne zaproszenia ślubne to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300g/m2 w formacie a6.

Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi.

Sznurki dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania.

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są one gotowe do wręczenia gościom od razu po dostarczeniu.

Do dokupienia także dodatki z tym samym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych od akceptacji projektu!

Minimalne zamówienie 20 zaproszeń.

Uroczystość weselną w stylu rustykalnym powinny wybrać Pary Młode kochające naturę i sielskie klimaty. Idealne miejsce na takie przyjęcie to stara stodoła, dworek lub po prostu plener, najlepiej łąka z widokiem na las lub piękne jezioro. Wewnątrz sali będą pasować drewniane stoły, lniane obrusy, a na nich dodatki weselne z motywem Rustykalne drewno: winietki, zawieszki na alkohol i numery na stół. Nie można zapomnieć o polnych kwiatach w kompozycji w szklanych butelkach lub słoiczkach z dodatkiem parcianego sznurka.

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Czas realizacji (bez ekspresu)
14 dni
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2

Zobacz także