Zaproszenie ślubne z RSVP Piasek pustyni

2,50 zł
Brutto

Akwarela w stylu rustykalnego Glamour to nasza kolejna propozycja zaproszeń ślubnych. Wzór Piasek Pustyni to połączenie odcieni ciemnej, butelkowej zieleni oraz bursztynu i złota, co daje w sumie niesztampową, oryginalną papeterię ślubną, na długo pozostającą w pamięci. Zaproszenia ślubne Piasek Pustyni to dwie karty w formacie a6, przewiązane lnianym sznureczkiem, do tego dołączone jest potwierdzenie przybycia, mniejsza karta RSVP w formacie a7. Połączenie ciemnej zieleni, bursztynu oraz złota tworzy ze sobą frapującą całość.

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z działem Jak zamawiać?

Można zakupić próbki zaproszeń tutaj Próbki :)

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenie ślubne Piasek Pustyni to nasza propozycja zaproszeń dla Młodych par lubiących oryginalne akwarelowe połączenia. Motyw Piasku Pustyni pasuje zarówno do uroczystości w stylu Glamour jak i stylu bardziej luźnego, rustykalnego. Zaproszenie składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz mniejszej wkładki RSVP, całość przewiązana jest lnianym sznureczkiem.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 drukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP (format a7),

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- GRATISOWA biała koperta listowa 80g (do dokupienia koperta EKO lub w innych kolorach),

- Jutowy sznureczek do przewiązania,

- Do wyboru papier gładki, o fakturze skór lub prążkowany, kolor ecru lub biel.

Nasze zaproszenia ślubne w stylu rustykalnego Glamour to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300g/m2 w formacie a6.

Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi.

Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania.

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są one gotowe do wręczenia gościom od razu po dostarczeniu.

Do dokupienia także dodatki z tym samym motywem przewodnim:

- winietki weselne, zawieszki na alkohol, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty, plany stołów etc.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych od akceptacji projektu!

Minimalne zamówienie 20 zaproszeń.

Wesele z motywem przewodnim rustykalnego Glamour: Wzór naszej papeterii ślubnej Piasek Pustyni pasuje naszym zdaniem zarówno do stylu bardziej eleganckiego jak i rustykalnego. Pary, które nie do końca chcą określać styl swojego wesela i lubią połączenia wielu styli, na pewno zainteresuje motyw dwukolorowej akwareli łączącej kolory butelkowej zieleni oraz bursztynu. Dodatki weselne typu winietki na stół czy zawieszki na wódkę, świetnie będą komponowały się z dekoracjami takimi jak drewno, tkaniny lniane, polne kwiaty jak i złote elementy: świeczniki, ramki z numerkami, wazony. Wszystko to stworzy ze sobą nietuzinkową, niezwykłą, efektowną całość, która na długo zapadnie w serca Gości.

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Czas realizacji (bez ekspresu)
14 dni
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2

Zobacz także