Zaproszenie ślubne z RSVP Malwy

2,50 zł
Brutto

Malwy to symbol wiejskiego ogrodu i lata, więc ten wyjątkowy wzór przenieśliśmy na nasze zaproszenia ślubne, aby móc cieszyć się ich pięknem przez cały rok. W szczególności pasują do ogrodów urządzanych w stylu wiejskim bądź rustykalnym, a także romantycznym, dlatego wybraliśmy je jako nowy motyw kwiatowy w stylu vintage na naszą ślubną papeterię. Zaproszenie ślubne Malwy składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz mniejszej karteczki z potwierdzeniem przybycia RSVP, całość przewiązana jest lnianym sznureczkiem. Nasz autorski wzór najpopularniejszych polskich kwiatów ogrodowych wspaniale prezentuje się jako motyw przewodni wiejskiego wesela w stylu rustykalnym.

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z działem Jak zamawiać?

Można zakupić próbki zaproszeń tutaj Próbki :)

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenie ślubne z RSVP Malwy to nasza propozycja zaproszeń idealnych na uroczystość w stylu romantycznym, vintage bądź wiejskim, rustykalnym. Malwy jako letnie kwiaty ogrodowe idealnie pasują jako motyw przewodni letniego lub jesiennego ślubu i wesela. Dwie karty w formacie a6 oraz potwierdzenie przybycia RSVP w formacie a7, przewiązane lnianym sznureczkiem tworzą wyjątkowo oryginalną całość.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 drukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP w formacie a7,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Gratis biała koperta 80g (do dokupienia koperta EKO lub w innych kolorach),

- Jutowy sznureczek do przewiązania,

- Do wyboru papier gładki, o fakturze skór lub prążkowany, kolor ecru lub biel.

Nasze kwiatowe zaproszenia ślubne to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300-350g/m2 w formacie a6.

Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi.

Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania.

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są one gotowe do wręczenia gościom od razu po dostarczeniu.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych od akceptacji projektu!

Minimalne zamówienie 20 zaproszeń.

Do dokupienia także dodatki z tym samym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Dodatki weselne ze wzorem Malwy: Papeteria ślubna z kwiatowym wzorem Malwy idealnie będzie pasować na letni ślub i wesele w wiejskim, rustykalnym stylu. Te przepiękne, często niedoceniane kwiaty symbolizują sielskie życie pełne miłości do natury. Papeteria z Malwami będzie cudownie wyglądać na weselu humanistycznym na łonie natury lub na bardzo modnym ostatnio weselu w starej stodole czy folwarku. Dekoracje na stół typu winietki, zawieszki na alkohol Malwy pięknie udekorują oraz ukwiecą stoły weselne.

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Czas realizacji (bez ekspresu)
14 dni
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2

Zobacz także