• Nowy

Zaproszenie ślubne z RSVP Malwy

2,50 zł
Brutto

Malwy to symbol wiejskiego ogrodu i lata, więc ten wyjątkowy wzór przenieśliśmy na nasze zaproszenia ślubne, aby móc cieszyć się ich pięknem przez cały rok. W szczególności pasują do ogrodów urządzanych w stylu wiejskim bądź rustykalnym, a także romantycznym, dlatego wybraliśmy je jako nowy motyw kwiatowy w stylu vintage na naszą ślubną papeterię. Zaproszenie ślubne Malwy składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz mniejszej karteczki z potwierdzeniem przybycia RSVP, całość przewiązana jest lnianym sznureczkiem. Nasz autorski wzór najpopularniejszych polskich kwiatów ogrodowych wspaniale prezentuje się jako motyw przewodni wiejskiego wesela w stylu rustykalnym.

Ilość

Zaproszenie ślubne z RSVP Malwy to nasza propozycja zaproszeń idealnych na uroczystość w stylu romantycznym, vintage bądź wiejskim, rustykalnym. Malwy jako letnie kwiaty ogrodowe idealnie pasują jako motyw przewodni letniego lub jesiennego ślubu i wesela. Dwie karty w formacie a6 oraz potwierdzenie przybycia RSVP w formacie a7, przewiązane lnianym sznureczkiem tworzą wyjątkowo oryginalną całość.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 drukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP w formacie a7,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Gratis biała koperta 80g (do dokupienia koperta EKO lub w innych kolorach),

- Jutowy sznureczek do przewiązania,

- Do wyboru papier gładki lub o fakturze skóry, kolor ecru lub biel.

Nasze kwiatowe zaproszenia ślubne to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300-350g/m2 w formacie a6.

Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi.

Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania.

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są one gotowe do wręczenia gościom od razu po dostarczeniu.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych

Minimalne zamówienie 20 zaproszeń.

Do dokupienia także dodatki z tym samym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Dodatki weselne ze wzorem Malwy: Papeteria ślubna z kwiatowym wzorem Malwy idealnie będzie pasować na letni ślub i wesele w wiejskim, rustykalnym stylu. Te przepiękne, często niedoceniane kwiaty symbolizują sielskie życie pełne miłości do natury. Papeteria z Malwami będzie cudownie wyglądać na weselu humanistycznym na łonie natury lub na bardzo modnym ostatnio weselu w starej stodole czy folwarku. Dekoracje na stół typu winietki, zawieszki na alkohol Malwy pięknie udekorują oraz ukwiecą stoły weselne.