Zaproszenie ślubne dla Rodziców Gipsówka

Zaproszenia ślubne dla Rodziców Gipsówka to wyjątkowe zaproszenie ślubne dla rodziców lub rodzica np. dla taty/mamy, a także dla chrzestnych, dziadków itd., które w piękny sposób pokaże Najbliższym jak ważna jest ich obecność podczas waszego ślubu i wesela. Zaproszenie składa się z aversu, na którym znajdują się imiona Pary Młodej oraz data ślubu, na reversie zaś znajduje się w pełni spersonalizowany tekst zaproszenia ślubnego/ prośby o błogosławieństwo.

Zaproszenia dla Rodziców charakteryzuje większy format a5 oraz dwustronny zadruk! W skład zestawu wchodzi także dobrana koperta ozdobna wykończona w trójkąt (kolory do wyboru) oraz sznureczek jutowy.

Więcej informacji znajdą Państwo poniżej:)

Kolor koperty do wyboru
20,00 zł
Brutto
Ilość
Zamów Próbkę

W skład zaproszenia dla Rodziców wchodzą:
- Jedna karta a5, zadrukowana dwustronnie,
- Sznurek jutowy do przewiązania 100cm,
- Pełna personalizacja (treści, nagłówka),
- Koperta c5 wykończona w trójkąt (kolor do wyboru) z personalizacją (personalizacja z takim samym nagłówkiem jak zaproszenie np. Kochani Rodzice),
- Minimum zamówienia 1szt,
- Papier biały gładki.
- Projekt gratis!

Kolory kopert do wyboru!

Treść zaproszenia:

Po zakupie zaproszenia dla Rodziców otrzymują Państwo na maila formularz zaproszeń do uzupełnienia (jak w przypadku zaproszeń dla Gości), gdzie wpisują Państwo gotową treść zaproszenia dla Rodziców. Mogą Państwo także skorzystać z naszych propozycji celem zainspirowania się TUTAJ.

5/5
Ilość ocen: 3