Numery na stół

Numery na stół to ważny element każdego dużego wesela z większą ilością stolików. Pełnią rolę informacyjna i pomagają gościom w szybkim odnalezieniu swojego miejsca. Jednocześnie pełnią także rolę dekoracyjną, gdyż wraz z innymi dodatkami ślubnymi wspaniale dekorują stół weselny i wprowadzają biesiadników w odpowiedni weselny nastrój. Oferujemy numerki na stół w 3 różnych wariantach.

Numery na stół

Pokazano 1-12 z 70 pozycji

Czym są numery na stół?

Rozmieszczenie gości przy odpowiednich stołach to duże wyzwanie. Do ich przyporządkowania służą plany stołów weselnych. Ich idealnym uzupełnieniem są numerki na stoły, aby zaproszeni goście mogli z łatwością zlokalizować stół do którego zostali przyporządkowani. Przy dużych weselach są one praktycznie niezbędne aby utrzymać spokój podczas rozmieszczania gości.

Unikalne formy numerków

W naszym sklepie dostępne są 3 formy numerków na stół weselny. Do waszego wyboru oddajemy wersje rozkładaną, pojedynczą do umieszczenia w podstawce (podstawkę można dokupić osobno) oraz piękne przeźroczyste numery grawerowane w akrylu. Wersje drukowane posiadają nasze autorskie i niedostępne gdzie indziej wzory. Wersja akrylowa, to przygotowane przez nas różne autorskie warianty wycinane i grawerowane laserowo. W ich cenie zawarta jest również drewniana podstawka. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem oferty. W niedługim czasie planujemy wprowadzić drewniane numery na stoły oraz wycinane z błyszczącego materiału pleksi.

Możliwość personalizacji, Autorskie Wzory i jakość

Numery na stół tak jak i inne nasze dodatki weselne posiadają możliwość personalizacji. W naszych projektach z tego działu, możecie zmienić krój czcionki, dodać podpis w formie wierszyka, waszych imion, daty ślubu lub cokolwiek innego sobie wymarzycie! Wzory naszych numerów idealnie pasują do dodatków i zaproszeń z tej serii. Są one stworzone przez naszych grafików i podlegają ochronie autorskiej, co sprawia że nie znajdziecie ich nigdzie indziej. Wśród naszych wzorów numerków na stół znajdziecie motywy kwiatowe, roślinne, boho, ze zdjęciami, geometryczne, a to nie wszystko nasza baza wzorów cały czas rośnie. Z dnia na dzień udoskonalamy nasze projekty, aby zapewnić najwyższą jakość.

Z tego samego powodu nie oszczędzamy na materiałach. Zarówno nadruk jak i użyte papiery są najwyższej jakości wykonane na nowoczesnych maszynach. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy jedne z najlepszych zaproszeń jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Wybór pracowni Bridartis to świetny wybór!