Próbki

Jeżeli nie jesteście pewni, który wzór wybrać lub chcielibyście na żywo zobaczyć nasze zaproszenia ślubne, to zachęcamy Was do zamawiania próbek. TUTAJ znajduje się instrukcja zamawiania próbek:)

Zamówienia odbywają się przez sklep, poniżej znajdują się próbki zaproszeń z RSVP, składanych, jednokartkowych oraz z personalizacją. Każda próbka zaproszenia z RSVP (trzykartkowego) będzie zawierała elementy główne: 2 karty w formacie a6 + wkładka z potwierdzeniem przybycia w formacie a7  drukowane jednostronnie, przewiązane sznureczkiem lnianym, zaproszenia składane mają format a5 i składają sie na pół do formatu a6, zaś zaproszenia jednokartkowe składają się z jednej karty a6 zadrukowanej jednostronnie z lnianym sznureczkiem.

W wiadomości przy zakupie należy podać nazwę/nazwy wybranych próbek zaproszeń np. Malwy, Miętowy Eukaliptus, Monstera, Kolkwicja itd.

Wszystkie próbki zaproszeń drukowane są na białym gładkim papierze, więc jeśli chcielibyście także oglądnąć dostępne papiery to można je zakupić tutaj Próbki papierów do zaproszeń i dodatków ślubnych.

Próbki wysyłamy tańszą przesyłką pocztową (list polecony priorytetowy) lub szybszym kurierem, jeśli zależy Wam na czasie.

Zamówienia próbek wysyłamy do 5-7 dni roboczych.

Próbki

Pokazano 1-11 z 11 pozycji