Zawieszki na alkohol / wódkę

Zawieszki na alkohol marki Bridartis to ciekawe i oryginalne zawieszki na wódkę weselną, wino oraz inne alkohole, które doskonale dekorują zwykłe butelki i sprawiają, że cały stół weselny wygląda spójnie i niezwykle elegancko, dzięki jednemu motywowi przewodniemu na wszystkich dodatkach weselnych. Nasze zawieszki na wódkę weselną to dodatki przykuwające uwagę gości, a dzięki wesołym wierszykom i podziękowaniu zachęcające ich do pierwszych rozmów i wspólnych toastów. Pełna personalizacja zawieszek na butelki i wydrukowana data ślubu na każdej z nich, sprawiają, że stają się one wspaniałą pamiątką na długie lata.


Minimalne zamówienie 20szt.
20 sztuk zawieszek - 1 tekst (Jeden tekst na minimum 20 sztuk zawieszek.)
Przykładowo: kupując 20 sztuk zawieszek możesz wybrać 1 tekst, kupując 40 sztuk zawieszek otrzymujesz 2 różne teksty itd. Maksymalnie otrzymujesz do 4 różnych tekstów w jednym zamówieniu.

Zawieszki na alkohol / wódkę

Pokazano 1-12 z 64 pozycji

Ozdoby stołu weselnego!

Zawieszki na alkohol to jeden elementów, który pozwala Gościom rozpocząć pierwsze rozmowy przy stole weselnym oraz zachęca do wspólnych toastów.

Śmieszne wierszyki, które dodajemy na nasze zawieszki nie tylko rozbawią gości, ale także będą piękną pamiątką z Waszego dnia.

W naszej ofercie znajdziesz dwa formaty zawieszek na alkohol. Pierwszy to zawieszki oczko. Posiadają one specjalny otwór, dzięki któremu bez problemu nałożysz je na butelkę alkoholu.

Kolejny format to zawieszki na sznureczku jutowym, które zawiązujesz na szyjce butelki. Sa idealne na przyjęcie w klimacie rustykalnym lub boho.

Posiadamy oryginalne wzory winietek, które idealnie będą pasować do całej reszty naszych dodatków jak i zaproszeń. Nasze projekty to połączenie najwyższej klasy wzorów z ceną znaną z tańszych produktów. Winietki drukujemy na najwyższej jakości papierze przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Nie oszczędzamy na jakości.

Zawieszki na alkohol personalizowane

Przy zamówieniu minimum 20 szt, dostaniesz personalizację zawieszek jednym tekstem w cenie. Przy zakupie 80szt zawieszek masz aż 4 różne teksty do wyboru.

Ekspresowe realizacje 

Jesteś spóźniony? Zapomniałeś o dodatkach weselnych? Nie przejmuj się i wykup usługę SUPER EKSPRES co zapewni Tobie realizację zlecenia we wcześniej ustalonym, nieprzekraczalnym terminie!