Winietki ślubne / weselne

Winietki ślubne pomagają w rozmieszczeniu gości przy stole weselnym. Winietki na stół weselny w idealny sposób przyozdabiają stół, pasują do innych elementów oraz pomagają odnaleźć osobom ich odpowiednie właściwe miejsca. W naszej ofercie znajdziecie winietki pojedyncze oraz rozkładane z naszym i pięknymi unikalnymi wzorami. Dlaczego nie wybrać właśnie botanicznych, boho lub rustykalnych? Są to nasze autorskie projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Winietki ślubne / weselne

Pokazano 1-12 z 68 pozycji

Idealny sposób rozmieszczenia Gości

Winietki weselne to jeden z trzech elementów, które pomogą odnaleźć się Twoim gościom. Pierwszy element to plany stołów, które wskazują przy którym stoliku siedzą Twoi goście. Numery na stół pomagają zlokalizować odpowiedni stolik na sali. Winietki pełnią najważniejszą funkcję, wskazują zaproszonym odpowiednie miejsce.

W naszej ofercie znajdziesz dwa formaty winietek ślubnych. Pierwszy to winietki składane. Posiadają po środku zagięcie (big), po rozłożeniu wystarczy położyć je na stole. Druga opcja to winietki pojedyncze, czyli karteczki, które możesz umieścić na widelcu, szpilce, oprzeć o owoc lub po prostu położyć na odpowiednim miejscu.

Posiadamy oryginalne wzory winietek, które idealnie będą pasować do całej reszty naszych dodatków jak i zaproszeń. Nasze projekty to połączenie najwyższej klasy wzorów z ceną znaną z tańszych produktów. Winietki drukujemy na najwyższej jakości papierze przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Nie oszczędzamy na jakości.

Winietki ślubne personalizowane

Przy zamówieniu minimum 20 szt, dostaniesz personalizację w cenie. To proste, wystarczy że prześlesz nam listę gości a my bezpłatnie naniesiemy je na produkt końcowy. Dzięki nam, oszczędzisz mnóstwo czasu na ich wypełnianiu, który możesz przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne podczas organizacji swojej uroczystości!

Ekspresowe realizacje 

Jesteś spóźniony? Zapomniałeś o dodatkach weselnych? Nie przejmuj się i wykup usługę SUPER EKSPRES co zapewni Tobie realizację zlecenia we wcześniej ustalonym, nieprzekraczalnym terminie!