Plany stołów

Oryginalne plany stołów stojące przy wejściu do sali to pomocne dodatki na weselu, które pomogą przy rozmieszczeniu Gości i oszczędzą niepotrzebnych kłopotów z odnalezieniem swojego miejsca i ułatwią poruszanie się biesiadnikom. Eleganckie plany z wybranych motywem przewodnim są także piękną dekoracją sali. W naszym sklepie są dostępne w formie wiszącej oraz w gotowych ramach do postawienia.

RAMY DREWNIANE do planów stołów dostępne są w zakładce dodatki weselne - ramy drewniane :)

Plany stołów

Pokazano 1-12 z 70 pozycji

Dlaczego potrzebujesz planu stołów

Podstawowym problemem z jakim będziecie już lub borykacie się przy organizacji wesela jest z pewnością dobór stołów. Ich ilość układ i kształt są ważne. W zależności od rodzaju przyjęcia może być od kilku do kilkunastu stołów. Przyjęcia weselne obecnie organizowane są na coraz większą ilość osób, dlatego coraz trudniejsze staje się rozmieszczenie gości przy stołach.

Tablica gości weselnych to sposób na opanowanie chaosu

Na początku, gdy zaproszeni goście wchodzą do sali, muszą odnaleźć swoje stoły, przy których spędzą sporą część imprezy. Plan stołów weselnych w odpowiednim miejscu znacząco im to ułatwi. Odszukując swoją pozycję na liście, od razu odnajdzie odpowiedni stół

Tablica z planem, to także wspaniała ozdoba i uzupełnienie całokształtu dekoracji. Zachowanie jednolitego stylu to podstawa, dlatego polecamy również inne nasze dodatki weselne.

Elegancja i wysoka jakość

Nasze eleganckie plany stołów nadrukowane są na grubym papierze. Wysoką jakość druku zapewniają nowoczesne plotery, w które zaopatrzona jest nasza drukarnia. Rozpiska stołów wycinana jest ręcznie, dzięki temu idealnie pasuje do ramy. Sama rama wykonana jest z wysokiej jakości, trwałego drewna sosnowego, więc w przyszłości może zostać wykorzystana do innych celów.

Jaki rozmiar ramy wybrać

W ofercie posiadamy dwa rozmiary planów weselnych - 50cm x 70xm oraz 70cm x 100cm. W zależności od ilości osób zaproszonych należy wybrać odpowiedni rozmiar. Nie wiesz jaki? Napisz do nas, z chęcią doradzimy jaki plan stołów wybrać.