Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne marki Bridartis to wyjątkowy i oryginalny design, najmodniejsze motywy, piękne zdobienia oraz wysoka jakość wykonania. W naszym sklepie znajdziesz piękne autorskie zaproszenia tworzone ręcznie z niezwykłą dbałością o detale, z unikalnymi wzorami, których nie znajdą PAństwo nigdzie indziej. Każde jest w 100% spersonalizowane oraz dopasowane do upodobań Państwa Młodych.

Wzory podzieliliśmy na poszczególne kolekcje z głównym motywem przewodnim. Znajdziecie u nas zaproszenia ślubne botaniczne z motywami roślinnymi, w stylu boho, rustykalne, minimalistyczne, pastelowe i romantyczne, akwarelowe, ze zdjęciami, w stylu glamour.

Znajdą Państwo u nas zaproszenia w różnych formach: jednokartkowe, trzykartkowe z mniejszą karteczką z RSVP, składane, a także zawiadomienia o ślubie/zaproszenia na sam ślub.

Pojęcie Tanich zaproszeń ślubnych nie oznacza, że musisz z czegoś rezygnować. Nasze zaproszenia są wykonane na wysokiej jakości papierze i mają piękny precyzyjny nadrukiem, który zachwyci Waszych Gości.

Zaproszenia ślubne

Pokazano 1-21 z 231 pozycji


Nasze zaproszenia występują w 3 formach:

1. Zaproszenia TRZYKARTKOWE (z RSVP)

W naszej ofercie znajdziesz unikalne zaproszenia na ślub, składające się z aż trzech unikalnych części. Pierwsze dwie karty, czyli karta reprezentatywna z imionami Państwa Młodych oraz druga karta z właściwą treścią zaproszenia są formatu A6.

Kolejna, 3 karta to wspaniały dodatek jakim jest RSVP, czyli popularne potwierdzenie przybycia w formacie a7. Karty połączone są ze sobą sznureczkiem jutowym, co tylko uwypukla wyjątkowość naszego produktu.

2. Klasyczne Zaproszenia Składane na pół

W naszej ofercie do każdego wzoru znajdziesz również zaproszenia ślubne składane. Już właśnie teraz możesz mieć nasze najpiękniejsze i autorskie zaproszenia na oryginalnym i przyjemnym dla oka formacie!

Zaproszenia mieszczą także więcej treści dzięki czemu czcionka może być większa, lub możesz zdecydować się na dodatki typu rebus weselny lub wierszyk.

Zaproszenia na ślub w tym formacie wybierane są często przez osoby ceniące sobie prostotę i klasykę.

3. Zaproszenia składane kwadratowe

Zaproszenia ślubne składane do formatu k4.

4. Zaproszenia jednokartkowe

Składają się z jednej oryginalnej karty zadrukowanej jednostronnie w formacie a6, lnianego sznureczka oraz koperty białej listowej.

Zaproszenia z miejscem na tekst dotyczącym ślubu oraz weselna, brak możliwości dodania wierszyków, czy potwierdzenia przybycia. Aby dodać taki tekst polecamy zakupić dodatkową wkładkę w formacie a7.

Wiele Kolorów i faktur papierów do wyboru

W naszej ofercie posiadamy różne papiery / podłoża na których można wykonać wydruk zaproszeń ślubnych. Dostępne są dwa kolory, Ecru i Biały. Co do struktury papieru, może to być papier gładki, w prążki lub też o fakturze skóry. Wybieramy papiery o najwyższej jakości o gramaturze minimum 300g. Wychodzimy z założenia że tylko produkt najwyższej klasy jest coś warty, dlatego to co robimy, staramy się robić jak najlepiej.

Pełna personalizacja zaproszenia

Zaproszenia z pracowni bridartis.pl są zawsze personalizowane. Możesz dobrać dowolne teksty, przesłać swoją listę gości, abyśmy mogli ją nanieść na zaproszenia. Masz możliwość także drobnych zmian w grafice. Jeśli masz większe potrzeby, zawsze możesz dokupić pakiet indywidualnych zmian graficznych w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Szybkie terminy realizacji

Nasze realizacje wykonujemy naprawdę szybko. Z reguły 14 dni to nasza górna granica, której nigdy nie przekraczamy. Średnio realizacja zaproszeń ślubnych to kilka dni od akceptacji projektu, jednak czas ten może się wydłużyć z uwagi na natłok pracy. Jeśli chcesz mieć pewność dotrzymanego terminu możesz wykupić usługę realizacji ekspresowej, której ceny zaczynają się już od 30 zł.

Tanie Zaproszenia ślubne - Jesteśmy super elastyczni cenowo

Jeśli nie potrzebujesz określonych elementów zaproszenia (np wystarczą ci dwie kartki bez rsvp lub inna konfiguracja), możemy negocjować cenę. Oferujemy także wiele różnych rabatów, od zniżki za polubienie nas na facebooku, aż po większe upusty przy zamówieniu dodatków. Tanie zaproszenia ślubne to nasza specjalność. Cenę ustalamy tak, aby nie musieć na niczym oszczędzać i zaoferować piękne produkty w najstaranniejszej jakości wykonania na najlepszych materiałach. Stwórz z nami własne tanie zaproszenie ślubne.

Prawdziwie Designerskie produkty

Wszystkie grafiki naszych realizacji są naszą własnością i powstały dzięki nam. Nie używamy projektów, które ma większość firm na rynku. Chcesz się wyróżniać, wybierz Polską Markę Bridartis i oryginalne projekty papeterii ślubnej.