Zawiadomienia ślubne / Zaproszenia na sam ślub

Zawiadomienia o ślubie (inaczej zwane zaproszenia na ślub kościelny lub cywilny) cywilny to rozwiązanie dla Par Młodych, które z różnych powodów nie mogą zaprosić wszystkich Gości na przyjęcie weselne lub chcą jedynie poinformować o zaślubinach na przykład współpracowników czy pracodawcę. Zawiadomienia ślubne dajemy osobom aby powiadomić je tylko o ceremonii, zaproszenia ślubne z kolei otrzymają osoby zaproszone również na wesele.

Zawiadomienia ślubne / Zaproszenia na sam ślub

Pokazano 1-12 z 60 pozycji

Zawiadomienia Ślubne co je tak naprawdę odróżnia od zwykłych zaproszeń.

Mimo wszystko różnica jest dosyć widoczna. Podczas gdy zwykłe zaproszenia dajemy osobom które zapraszamy zarówno na ślub jak i wesele, zawiadomienia dajemy tylko osobom zaproszonych do ceremonii kościelnej lub cywilnej.
Inną cechą wyróżniającą jest to że zawiadomienia o ślubie możemy rozesłać także już po naszej ceremonii, aby powiadomić osoby o takim fakcie.

Do kogo są skierowane

Jeśli organizujemy małe wesele i nie możemy pozwolić sobie na zaproszenie wszystkich osób, części z nich przekazujemy właśnie tego tupu wiadomość.
Jedną z grup osób do której możemy skierować taką informację są osoby (np. z dalszej rodziny), które wypada powiadomić ale nie koniecznie chcemy je na naszej imprezie.

Z czego składa się zawiadomienie o ślubie

Zawiadomienia ślubne Bridartis składają się z jednej karty w pełni personalizowanej, co oznacza że można dowolnie zmienić tekst a my dodatkowo automatycznie wypełnimy imiona gości z przesłanej do nas listy.
Dodatkowo całość przewiązana jest modnym sznureczkiem jutowym a kopertę białą dorzucamy gratis. Oczywiście na kopercie też możemy nanieść imiona zapraszanych. Oferujemy możliwość dokupienia kopert w innych kolorach.
Zawiadomienia jak zawsze posiadają nasze autorskie modne wzory i wykonane są z najwyższą starannością na świetnych materiałach. Pasują idealnie do innych dodatków weselnych z naszego asortymentu!