Menu weselne

Miłym akcentem każdego wesela jest przygotowany mały jadłospis - menu, tak, aby każdy Gość wiedział o której godzinie będą podane kolejne posiłki. Menu weselne zapewnia biesiadnikom uczucie wyjątkowej obsługi i jednocześnie jest dodatkiem, który wspaniale dekoruje weselny stół. Taką kartę dań możemy wykonać w kilku wersjach (np dla wegetarian czy też vegan). Taki element na stole jest niezwykle użyteczny a jednocześnie pełni rolę pięknej dekoracji.

Menu weselne

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Menu weselne na stół – Modny dodatek

Menu weselne nie tylko jest piękną ozdobą stołu, pełni także ważną funkcję informacyjną. Wszystkie długo wybierane i dopracowywane dania możesz zawrzeć w jednym miejscu do wglądu gości. Możesz podać także z czego składają się odpowiednie potrawy w trosce o spokój ludzi mających określone preferencje kulinarne (np. nie spożywające glutenu lub mięsa).

Dwie formy karty weselnej dań

W naszym sklepie znajdziesz menu weselne rozkładane lub w formie jednej karty do położenia luzem na talerzyku lub na stoliku. Nasze karty dań zawierają autorskie wzory Bridartis, pasujące do wszystkich naszych innych produktów. Skorzystaj z naszej oferty i urządź ślub w spójnym stylu. Do waszego wyboru oddajemy także różne wzory papierów takie jak , gładki prążkowany czy o fakturze skóry, oraz dwa kolory papieru – biały oraz kremowy.

Harmonogram

Menu potraw weselnych można także wzbogacić o orientacyjne godziny serwowania dań. Tak zaznajomieni uczestnicy imprezy zaplanują w sposób odpowiedni czas aby zdążyć na wszystkie posiłki. Można także dodać pozycje do wyboru dla gości o każdej porze. Mogą oni wybrać określone rodzaje kaw lub innych napoi i poprosić o nie w każdej chwili.

Personalizacja pełną gębą

Nasze menu weselne są w pełni personalizowane. Dobrym pomysłem jest dodanie na nich własnej dedykacji w postaci np. życzeń smacznego lub udanej zabawy. Można także wzbogacić je o żarcik lub anegdotkę. Ogranicza was jedynie wyobraźnia oraz wyobrażenie własnej uroczystości. To wy najlepiej wiecie jak ma wyglądać. To wasz dzień!