Pudełka na ciasta weselne

Praktyczne i wyjątkowo oryginalne pudełka na ciasta to bardzo słodka i pyszna forma podziękowania gościom za przybycie i wspólną zabawę. Wykonane z tektury, posiadają wzmocnione dno, solidne zamknięcie oraz wygodny uchwyt i jest ozdobione wybranym motywem przewodnim oraz w 100% spersonalizowane. Pudełka są szybkie w użyciu i wytrzymałe, więc bez obaw można podarować je gościom weselnym. Pudełka na ciasta ozdobione są pięknymi wzorami wprost z naszej pracowni, co sprawia że idealnie pasują do naszych innych dodatków i zaproszeń.

Pudełka na ciasta weselne

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Pudełka na ciasto i placki

Każda para młoda pragnie wyrazić podziękowanie za przybycie na swój ślub. W Polsce tradycją stało się już obdarowywanie zaproszonych gości plackami. Zapakowane w eleganckie opakowania na ciasta są idealnym podziękowaniem. Nasza pracownia oferuje piękne pudełka na ciasto oczywiście przyozdobione naszymi pięknymi wzorami. Idealnie pasują do innych naszych produktów a także do innych w podobnym stylu.

Personalizacja pudełek na placki

Nasze opakowania na ciasta można personalizować, czyli dodać interesujący was tekst lub nieco namieszać w układnie. Sprawi to że goście otwierając je w domu odczytają to co dla nich przygotowaliście, mogą to być krótkie podziękowania, anegdotki lub też rebus. Nasze pudełka wykonane są z wysokiej jakości śnieżnobiałej tektury. Szablon pudełek jest łatwy do złożenia w kilka sekund, a po złożeniu jest niesamowicie wytrzymały, co zapewni że podarowane ciasta pozostaną na swoim miejscu. Na froncie pudełka znajduje się nasz autorski projekt. Zadbaliśmy o to aby były dostępne w niskich, przystępnych cenach.