Chcesz otrzymać swoje zaproszenia ślubne lub dodatki weselne przed Świętami Bożego Narodzenia?

Złóż zamówienie, opłać i odeślij nam formularz w jednym z podanych niżej terminów:

- 12 grudnia do 23:59 w trybie super ekspres (zamówienie opłacone) -> Zamówienie super ekspress - druk do 3 dni roboczych (bez możliwości zamówienia kopert kolorowych) Zamówienia te wysyłamy maksymalnie we wtorek 18 grudnia lub w środę 19 grudnia!

Nie odpowiadamy za opóźnienia związane z dostarczeniem przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską!

-  zamówienia złożone po 12 grudnia:

  • w trybie normalnym -> będą realizowane normalnie do 14 dni roboczych od akceptacji projektu i wysyłka będzie po Świętach i po Nowym Roku (otrzymają Państwo po zamówieniu formularz, a później do 3 dni roboczych projekt do akceptacji).
  • w trybie ekspres  -> będą realizowane zgodnie z opisem do 5 dni roboczych od akceptacji projektu, lecz pierwszeństwo mają nasze wszystkie zamówienia "przedświąteczne z trybem super ekspres złożone do 12 grudnia" więc nie gwarantujemy wysyłki przed Świętami.
  • w trybie super ekspres - > będą realizowane zgodnie z opisem do 3 dni roboczych od akceptacji projektu, lecz licząc dopiero od 19 grudnia (otrzymają Państwo po zamówieniu formularz, a później do 24h od otrzymania odesłanego formularza, projekt do akceptacji, realizacja nastąpi w 3 dni robocze, ale wysyłka prawdopodobnie dopiero po Nowym Roku.)

Nasze Dni Wolne od Pracy: od 21 grudnia do 27 grudnia 2018 roku oraz 1 stycznia 2019 roku

WARUNKI dotyczące zamówienie w trybie ekspres i super ekspres:

- odesłanie wypełnionego formularza do 12h od otrzymania,

- akceptacja projektu do 12h od otrzymania maila,

- sprawny kontakt mailowy i ewentualnie telefoniczny

BARDZO WAŻNE!

Okres przedświąteczny jest bardzo intensywny nie tylko dla nas, ale także dla firm kurierskich czy Poczty Polskiej, dlatego też mogą zdarzyć się opóźnienia w dostarczaniu przesyłek, za co nie odpowiadamy.  Czas dostarczenia paczek może zwiększyć się z 2 dni roboczych nawet do 5 czy 7 (nie jesteśmy tego w stanie przewidzieć).

Radzimy nie odkładać zamówień na ostatnią chwilę:)