NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZAMÓWIEŃ PRZEDŚWIĄTECZNYCH!

Chcesz otrzymać swoje zaproszenia ślubne przed Świętami Bożego Narodzenia? UWAGA! Zamówienia przedświąteczne tylko za ZAPROSZENIA ŚLUBNE!!!

Złóż zamówienie, opłać i odeślij nam formularz w jednym z podanych niżej terminów:

- do 2 grudnia w trybie normalnym  (zamówienie opłacone, wypełniony formularz odesłany na naszego maila do 2 grudnia do godz. 23:59)

- do 9 grudnia do 08:00 w trybie ekspres -> tutaj do zakupienia usługa EKSPRESU (zamówienie opłacone, wypełniony formularz odesłany na naszego maila do 9 grudnia do godziny 23:59) -> (bez możliwości zamówienia kopert kolorowych!!!).

Zamówienia te wysyłamy maksymalnie 18 Grudnia, więc jeśli nie zdążą Państwo odesłać formularza do podanego wyżej terminu, zamówienie będzie realizowane po Nowym Roku.

Nie odpowiadamy za opóźnienia związane z dostarczeniem przesyłki przez firmę kurierską lub Pocztę Polską!

- po 9 grudnia po godzinie 08:00 realizowane po Świętach i Nowym Roku->  realizację rozpoczynamy po Świętach i Nowym Roku, projekt otrzymają Państwo na maila do 5 dni roboczych po Świętach i Nowym Roku, realizacja maksymalnie do 14 dni roboczych od akceptacji projektu).

Nasze Dni Wolne od Pracy: od 21 grudnia do 27 grudnia 2018 roku oraz 1 stycznia 2019 roku

WARUNKI dotyczące zamówienie w trybie przedświątecznym:

- odesłanie wypełnionego formularza do 12h od otrzymania,

- akceptacja projektu do 12h od otrzymania maila,

- sprawny kontakt mailowy i ewentualnie telefoniczny

BARDZO WAŻNE!

Okres przedświąteczny jest bardzo intensywny nie tylko dla nas, ale także dla firm kurierskich czy Poczty Polskiej, dlatego też mogą zdarzyć się opóźnienia w dostarczaniu przesyłek, za co nie odpowiadamy.  Czas dostarczenia paczek może zwiększyć się z 2 dni roboczych nawet do 5 czy 7 (nie jesteśmy tego w stanie przewidzieć).

Radzimy nie odkładać zamówień na ostatnią chwilę:)