FAQ, czyli Najczęściej zadawane pytania:

1. Ile trwa realizacja zaproszeń?

Realizacja zaproszeń i dodatków (personalizacja, wydruk i przygotowanie do wysyłki) trwa maksymalnie do 1-14 dni roboczych od akceptacji projektu. W trakcie pandemii czas realizacji jest krótszy i dlatego aktualny czas realizacji prosimy sprawdzić TUTAJ.

2. Czy oprócz spersonalizowanych zaproszeń możemy zamówić także kilka sztuk do ręcznego wpisania nazwisk Gości?

Tak oczywiście, można zamówić dowolną ilość zaproszeń bez personalizacji. Zawsze zachęcamy do zakupienia dodatkowo kilku/kilkunastu zaproszeń zapasowych (dodatkowych sztuk właśnie bez personalizacji), gdyż nie ma możliwości domawiania pojedynczych zaproszeń w późniejszym terminie.

3. Czy można zamówić wszystkie zaproszenia bez personalizacji (do samodzielnego wpisania nazwisk Gości).

Personalizacja Gości jest gratisowa, ale oczywiście nie muszą Państwo z niej skorzystać. Śmiało wykonujemy także zaproszenia bez personalizacji do samodzielnego wpisania, zostawiamy wtedy puste lub wykropkowane miejsce.

4. Czy dostanę projekt zaproszenia do akceptacji przed wydrukiem?

Na podstawie uzupełnionego przez Państwa formularza wykonujemy projekt oraz przesyłamy Państwu do akceptacji drogą mailową, do 5 dni roboczych od otrzymania poprawnie wypełnionego formularza. Gdyby okazało się, że potrzebne są jakieś zmiany to nanosimy je max. 2 razy, czyli najlepiej napisać wszystkie uwagi w maksymalnie jednym-dwóch mailach, wypunktowane:)

5. Czy można zamówić zaproszenia w dwóch/kilku wersjach językowych?

Wykonanie dodatkowej wersji projektu w innym języku niż polski jest  dodatkowo płatne - 20zł , za każdy dodatkowy projekt w innym języku niezależnie od ilości zaproszeń (np. jeśli oprócz wersji polskiej chcą Państwo zaproszenia także w języku angielskim i niemieckim, to zapłacą Państwo w sumie 40zł:  20 zł za wersję angielską + 20 zł za wersję niemiecką). Projekty z językiem innym niż polski wykonujemy wyłącznie na podstawie przesłanego przez Klienta tekstu. Nie wykonujemy tłumaczeń. 

6. Czy zaproszenia mają złocenia/srebrzenia?

Nie. Nasze zaproszenia i dodatki nie posiadają złoceń i nie ma na ten moment możliwości ich wykonania. Wszelkie kolory, o których piszemy w opisach produktów np. kolor czcionki złoty, ciemnozłoty - są to odcienie tonera z drukarki zbliżone do koloru złotego, nie są to jednak złocenia błyszczącą folią.

7. Czy mają Państwo zaproszenia dla Rodziców?

W cenie zaproszeń jest osobny projekt dla Rodziców. Zakupują Państwo wybraną ilość zaproszeń dla Rodziców i do wyboru mają Państwo 4 teksty, które są odpowiednio odmienione: dla rodziców, dla taty czy mamy. Wypełniając formularz, wybierają Państwo 1 tekst dla Rodziców (spośród 4 przykładów) wraz z nagłówkami typu Kochani Rodzice itd. lub wpisują własne teksty (z dokupieniem usługi "dodatkowa wersja tekstowa" dla każdego innego tekstu.

Można zamówić także zaproszenia dla Rodziców w większym formacie A5.

Projekt zaproszeń dla Rodziców trzeba zaakceptować na etapie projektu!

8. Czy można dokupić kilka sztuk zaproszeń/ winietek do zrealizowanego już zamówienia?

Minimalna ilość domówienia to także 20sztuk. Nie realizujemy zamówień pojedynczych sztuk.

9. Czy można domówić zaproszenia/dodatki do jeszcze niezrealizowanego zamówienia np. jeśli jeszcze nie odesłali Państwo formularza?

Tak, napisz do nas w tej sprawie na info@bridartis.pl

10.  Czy zamawiając u Państwa zaproszenia należy wysłać listę gości w odmienionej formie np. "Annę Kowalską z osobą towarzyszącą" ?

Tak, nazwiska na zaproszenia wysyła się już w odmienionej formie.