Zaproszenie ślubne z RSVP Biała Magia

Zaproszenia ślubne Biała Magia to nasza propozycja wzoru na ślub i wesele w zimowej scenerii z motywem widoku na zaśnieżony las. Taki zimowy, zmrożony i zaszroniony spektakularny widok zobaczyliśmy kiedyś w jednej z małopolskich górskich wsi i do tej pory pozostał w naszej pamięci jako symbol  prawdziwej śnieżnej polskiej zimy. 

Zaproszenie zimowe to zestaw dwóch kart a6 oraz potwierdzenia przybycia RSVP w mniejszym formacie a7, przewiązanych jutowym sznureczkiem. Na pierwszej karcie znajduje się zaproszenie na ślub zaś na drugiej zaproszenie na wesele, a także miejsce na tekst dodatkowy (np. wierszyk dotyczący prezentów lub zaproszenie na poprawiny).

***

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z działem JAK ZAMAWIAĆ

Można zakupić próbki zaproszeń: PRÓBKI

Koperta ze zdjęcia: do kupienia w dziale KOPERTY OZDOBNE

Dokładny opis produktu PONIŻEJ

2,59 zł
Brutto
Ilość
Zamów Próbkę

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenie ślubne Biała Magia to motyw wspaniałego widoku na zaśnieżony las w małej małopolskiej wsi. Zaproszenie składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 zadrukowanych z jednej strony oraz mniejszego potwierdzenia przybycia RSVP w tym samym zimowym stylu. Zaproszenie oraz dodatki weselne ze śnieżnym motywem będą ogromnie pasować na wesele w w zimowej i świątecznej scenerii.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 zadrukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP w mniejszym formacie a7,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Koperta biała listowa 80g (do dokupienia koperty z większą gramaturą w innych kolorach - znajdziecie je w zakładce dodatki weselne - koperty),

- Jutowy sznureczek do samodzielnego przewiązania,

- Papier Biały Kredowany MATT aż 300g/m2 w cenie.

Nasze zimowe śnieżne zaproszenia to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300-350g/m2 w formacie a6.

[ Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi. Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania ]

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są gotowe do wręczenia Gościom od razu po dostarczeniu.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: (aktualny czas realizacji zamówień TUTAJ)

Minimalne zamówienie 20 szt.

Do dokupienia także dodatki z tym samym widokowym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Dodatki weselne w stylu zimowym: Jako motyw przewodni swojej papeterii ślubnej oraz wesela w stylu zimowym polecamy nasz nowy wzór ze śnieżną zimową scenerią w chłodnym eleganckim stylu. Nasze dodatki weselne z tym samym motywem wspaniale udekorują weselny stół w stylu zimowym. Polecamy zwłaszcza winietki, zawieszki na alkohol ze śmiesznymi wierszykami cieszącymi Gości, numery na stoły ułatwiające poruszanie się po sali, w połączeniu z innymi dodatkami np. w kolorze srebrnym typu wazony, świeczniki - wszystko będzie cudownie ze sobą współgrało.

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2
5/5
Ilość ocen: 3

Zobacz także