Zaproszenie ślubne z RSVP Biała Magia

3,19 zł
Brutto

Zaproszenia ślubne Biała Magia to nasza propozycja wzoru na ślub i wesele w zimowej scenerii z motywem widoku na zaśnieżony las. Taki zimowy, zmrożony i zaszroniony spektakularny widok zobaczyliśmy kiedyś w jednej z małopolskich górskich wsi i do tej pory pozostał w naszej pamięci jako symbol  prawdziwej śnieżnej polskiej zimy. 

Zaproszenie zimowe to zestaw dwóch kart a6 oraz potwierdzenia przybycia RSVP w mniejszym formacie a7, przewiązanych jutowym sznureczkiem. Na pierwszej karcie znajduje się zaproszenie na ślub zaś na drugiej zaproszenie na wesele, a także miejsce na tekst dodatkowy (np. wierszyk dotyczący prezentów lub zaproszenie na poprawiny).

***

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z działem JAK ZAMAWIAĆ

Można zakupić próbki zaproszeń: PRÓBKI

Koperta ze zdjęcia: do kupienia w dziale KOPERTY OZDOBNE

Dokładny opis produktu PONIŻEJ

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenie ślubne Biała Magia to motyw wspaniałego widoku na zaśnieżony las w małej małopolskiej wsi. Zaproszenie składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 zadrukowanych z jednej strony oraz mniejszego potwierdzenia przybycia RSVP w tym samym zimowym stylu. Zaproszenie oraz dodatki weselne ze śnieżnym motywem będą ogromnie pasować na wesele w w zimowej i świątecznej scenerii.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 zadrukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP w mniejszym formacie a7,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Koperta biała listowa 80g (do dokupienia koperty z większą gramaturą w innych kolorach - znajdziecie je w zakładce dodatki weselne - koperty),

- Jutowy sznureczek do samodzielnego przewiązania,

- Do wyboru papier gładki, o fakturze skór lub prążkowany, kolor ecru lub biel.

Nasze zimowe śnieżne zaproszenia to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300-350g/m2 w formacie a6.

[ Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi. Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania ]

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są gotowe do wręczenia Gościom od razu po dostarczeniu.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: (aktualny czas realizacji zamówień TUTAJ)

Minimalne zamówienie 20 szt.

Do dokupienia także dodatki z tym samym widokowym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Dodatki weselne w stylu zimowym: Jako motyw przewodni swojej papeterii ślubnej oraz wesela w stylu zimowym polecamy nasz nowy wzór ze śnieżną zimową scenerią w chłodnym eleganckim stylu. Nasze dodatki weselne z tym samym motywem wspaniale udekorują weselny stół w stylu zimowym. Polecamy zwłaszcza winietki, zawieszki na alkohol ze śmiesznymi wierszykami cieszącymi Gości, numery na stoły ułatwiające poruszanie się po sali, w połączeniu z innymi dodatkami np. w kolorze srebrnym typu wazony, świeczniki - wszystko będzie cudownie ze sobą współgrało.

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2
5/5
Ilość ocen: 3

Zobacz także