Zamówienie SUPER EKSPRES - realizacja w 2 dni robocze

Zamówienie realizowane w trybie super super ekspres - projekt do 8h roboczych!!! od otrzymania prawidłowo wypełnionego formularza + druk do 2 dni roboczych od akceptacji projektu (przy zamówieniu kopert kolorowych - ozdobnych oraz zamówienie ram drewnianych do planów stołów - czas realizacji może się jednak wydłużyć, więc prosimy o kontakt przed zakupem.).

Przy odsyłaniu formularza do grafika NALEŻY WPISAĆ w tytule maila, dodatkowo słowa "SUPER EKSPRES" oraz imię i nazwisko, na które zostało złożone zamówienie. Jest to niezbędny krok, aby grafik mógł szybko odnaleźć Państwa formularz spośród setki innych, które docierają na naszą skrzynkę mailową :)

***

UWAGA!

Cena ekspresu może się zmieniać w zależności od ilości zamówień, które aktualnie realizujemy w trybie super ekspres, produkt może także zniknąć z oferty z powodu zbyt dużej ilości zamówień:)

99,00 zł
Brutto
Ilość
Zamów Próbkę

Czy opcja SUPER EKSPRES jest dla Ciebie?

1. Tak, jeśli się śpieszysz i chciałbym otrzymać swoje zamówienie zaproszeń w ciągu około 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.

2. Tak, jeśli zamawiasz dodatki weselne i nie masz możliwości odesłania formularza dwa tygodnie przed planowaną datą uroczystości. Jednak pamiętaj nawet z usługą SUPER EKSPRES formularz planu stołów w formie plakatu musisz odesłać minimum 5 dni roboczych przed planowaną uroczystością, ponieważ nasz czas realizacji nie wlicza czasu kuriera na dostarczenie paczki!

5/5
Ilość ocen: 3