Koperty ozdobne

Do naszych wyjątkowych zaproszeń ślubnych i zawiadomień oferujemy szeroką gamę kolorowych, eleganckich ozdobnych kopert w różnych rozmiarach. Dostępne u nas wysokiej jakości koperty na zaproszenia ślubne to produkty najwyższej jakości. W cenę kopert ozdobnych wliczona jest także personalizacja nazwiskami Gości, którą wykonujemy na środku koperty (stosujemy czcionkę ozodbną w z wybranego wzoru zaproszenia ślubnego). Koperty w formacie C6 pasują do większości naszych zaproszeń, a dokładnie do zaproszeń w formacie A6, czyli trzykartkowych z RSVP, jednokartkowych jednostronnych, jednokartkowych dwustronnych oraz składanych prostokątnych. Pasują do nich nasze wklejki do kopert.

WAŻNE!!!

Gdy zakupują Państwo koperty ozdobne do naszych zaproszeń do paczki nie dodajemy wtedy kopert białych gratisowych, w razie chęci otrzymania ich w paczce trzeba dodać taką informację w zamówieniu:)

Koperty gratisowe nie mieszczą kopert ozdobnych :)

UWAGA! Personalizacja kopert kolorowych jest usługą gratisową, w przypadku naszej pomyłki i niespersonalizowaniu części/ kilku kopert, nie podlega reklamacji :)

Koperty ozdobne

Pokazano 1-21 z 60 pozycji