Koperty ozdobne

Do naszych wyjątkowych zaproszeń ślubnych i zawiadomień oferujemy szeroką gamę kolorowych, eleganckich ozdobnych kopert w różnych rozmiarach. Dostępne u nas wysokiej jakości koperty na zaproszenia ślubne to produkty najwyższej jakości. W cenę kopert ozdobnych wliczona jest także personalizacja nazwiskami Gości, którą wykonujemy na środku koperty (stosujemy czcionkę ozodbną w z wybranego wzoru zaproszenia ślubnego). Koperty w formacie C6 pasują do większości naszych zaproszeń, a dokładnie do zaproszeń w formacie A6, czyli trzykartkowych z RSVP, jednokartkowych z wkładką, jednokartkowych dwustronnych oraz składanych prostokątnych. Pasują do nich nasze wklejki do kopert. Zaproszenia 12x17cm potrzebują kopert w formacie B6, zaś kwadratowe w formacie K4.

****

WAŻNE!!!

Nie wszystkie koperty mamy na stanie, więc może się zdarzyć, że nawet po zakupie przez Państwa koperty w danym kolorze będą niedostępne, dlatego warto wcześniej zapytać o dostępność.

Gdy zakupują Państwo koperty ozdobne do naszych zaproszeń do paczki nie dodajemy wtedy kopert białych gratisowych, w razie chęci otrzymania ich w paczce trzeba dodać taką informację w zamówieniu:)

Koperty gratisowe nie mieszczą kopert ozdobnych :)

****

UWAGA! Personalizacja kopert kolorowych jest usługą gratisową, w przypadku naszej pomyłki i niespersonalizowaniu części/ kilku kopert, nie podlega reklamacji :)

Koperty ozdobne

Pokazano 1-12 z 31 pozycji