Jak wypełnić formularz?

1. Personalizacja.

Formularz oraz personalizację (imiona i nazwiska Gości) proszę wypełnić literami pisanymi - nie drukowanymi, odpowiednio odmienionymi. W okienku "bez personalizacji" uzupełniacie ilość zaproszeń bez wypisanych nazwisk Gości, te zaproszenia będą z pustym miejscem na ręczne wpisanie nazwisk Gości.

2. Lista Gości

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi przy uzupełnianiu listy Gości, gdyż ją kopiujemy w tej formie, w której jest wysłana. Przed wysłaniem formularza prosimy sprawdzić jej poprawność, w tym kropki, przecinki, dodatkowe spacje czy polskie znaki.

3. Wybór papieru.

Do wyboru mają Państwo 3 papiery w kolorze białym: gładki, skórzany i prążkowany. Papier gładki jest w cenie zaproszeń, papiery ze wzorem są dodatkowo płatne w dziale usługi.

5. Usługi dodatkowe, które można zakupić do projektu:

- Zmiana czcionki ozdobnej (nagłówki, personalizacja) jest dodatkowo płatna usługa zmiany czcionki.

- Zmiana układu tekstów (Na przykład, gdy chcesz zmienić strony w zaproszeniu składanym, tekst z prawej strony przenieść na lewą i odwrotnie, gdy chcesz dodać własny tekst, (inny niż nasze przykładowe Teksty zaproszeń ślubnychktóry wymaga specjalnego dostosowania zaproszenia (zmiany układu tekstów, przesunięcia grafik itd).) jest dodatkowo płatna usługa zmiany układu tekstów.

- Zmiany w projekcie takie jak zmiana kolorystyki (jeśli jest możliwa), zamiana elementów z innych wzorów naszych zaproszeń i dodatków, obejmująca zmiany kosmetyczne we wzorze - to także usługa dodatkowego projektu płatna dodatkowo.

6. Najczęstsze pytania dotyczące uzupełniania formularza:

1. Co zrobić jeśli ślub będzie odbywać się w Urzędzie lub w plenerze?

Informacje dotyczące ślubu wpisujecie w okienko "Nazwa Kościoła/ Urzędu lub miejsca ślubu", zarówno jeśli chodzi o ślub kościelny, cywilny czy cywilny w plenerze.

2. Co oznacza personalizacja Nagłówka?

W personalizacji Nagłówka wpisujecie czy na zaproszeniach mają się znaleźć same imiona czy także Wasze nazwiska.


3. Czy tekst dodatkowy typu wierszyk, cytat są dodatkowo płatne? Gdzie je wpisać?

Nie, w cenie zaproszeń jest pełna personalizacja tekstu. Dodatkowy wierszyk czy cytat w pisuje się w okienku "dodatkowy tekst" w formularzu.

4. Gdzie wpisać dodatkowy tekst po zakupieniu usługi dodatkowej wersji tekstowej?

Usługa dodatkowej wersji tekstowej jest wykupiona wtedy, gdy cześć zaproszeń będzie różnić się całym tekstem lub częścią tekstu np. wierszykiem, wtedy gdy część zaproszeń będzie np. zaproszeniami tylko na ślub, bez części o weselu itd. Informacje dotyczące zmian w tekście wpisują Państwo w okienku "informacje dodatkowe".

5. Gdzie wpisać tekst w innym języku, jeśli dokupiło się usługę dodatkowej wersji językowej?
 
Tekst w obcym języku wpisuje się w okienko "informacje dodatkowe", następnie listę Gości trzeba podzielić na dwie części: część z nazwiskami polskimi i część z nazwiskami w języku obcym, dodatkowo prosimy o informację o poszczególnych ilościach zaproszeń bez personalizacji w obu językach w okienku "ilość zaproszeń bez personalizacji" przykładowo wpisują Państwo 10 szt polskich + 10szt angielskich.

6. Czy jest możliwość zamówienia zaproszeń bez personalizacji listą gości?

Tak oczywiście, zaproszenia bez personalizacji listy gości mają puste miejsce na wpisanie ręcznie nazwisk Gości :)