Zaproszenie ślubne z RSVP Paprotka

2,50 zł
Brutto

Zaproszenie ślubne Paprotka z niezwykłym tajemniczym leśnym motywem, który od wieków ma ogromne znaczenie w naszej kulturze ludowej, gdyż związany jest z długowiecznością, stałą zielenią liści. Paproć miała także ogromną rolę w magii płodności, zwłaszcza jej rzadko spotykana odmiana Nasięźrał, zaś kwiat paproci znaleziony podczas Nocy Świętojańskiej przynosił znalazcy wielkie bogactwo.

Zaproszenie z paprotką oraz elementami a'la stare złoto to zestaw dwóch kart a6 oraz potwierdzenia przybycia RSVP, przewiązanych jutowym sznureczkiem. 

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z działem Jak zamawiać?

Można zakupić próbki zaproszeń tutaj Próbki :)

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenie ślubne Paprotka oprócz botanicznego leśnego motywu posiada także elementy a'la stare złoto, które przypominają stylowe złocenia z folii, które nadają mu blasku w stylu glamour. Zaproszenie składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz mniejszego potwierdzenia przybycia RSVP w tym samym leśnym stylu. Zaproszenie oraz dodatki z paprocią będą ogromnie pasować na wesele w stylu boho lub rustykalne, na którym ważne będą dodatki pochodzące z natury, prosto z lasu, takie jak paprocie, drewno czy zielony mech. Na pierwszej karcie znajdują się imiona Państwa Młodych, zaś na drugiej jest miejsce na zaproszenie na ślub (kościelny, cywilny, humanistyczny) oraz wesele, a także miejsce na tekst dodatkowy (np. wierszyk dotyczący prezentów lub zaproszenie na poprawiny).

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 jednostronnych,

- Potwierdzenie przybycia w formacie a7 - RSVP,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Koperta biała listowa 80g dodawana gratis (do dokupienia koperta EKO lub w innych kolorach - znajdziecie je w zakładce dodatki weselne - koperty),

- Jutowy sznureczek do samodzielnego przewiązania,

- Do wyboru papier gładki, o fakturze skór lub prążkowany, kolor ecru lub biel.

Nasze botaniczne leśne zaproszenia ślubne to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300-350g/m2 w formacie a6.

[ Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi. Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania ]

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są gotowe do wręczenia Gościom od razu po dostarczeniu.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych od akceptacji projektu!

Minimalne zamówienie 20 zaproszeń.

Do dokupienia także dodatki z tym samym leśnym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Dodatki weselne w stylu leśnym:

Coraz więcej par decyduje się obecnie na śluby oraz wesela na łonie natury, tzw. śluby humanistyczne, zwykle są to pary, które uwielbiają czas spędzony na łonie przyrody oraz doceniają piękno pochodzące z roślin. Przyjęcia weselne z leśnym motywem są szczególne gdyż otacza je leśna aura tajemniczości, bardzo często są urządzane w pobliżu lasów czy łąk. Podczas takiego wesela pięknie wyglądają drewniane dodatki np. plastry drewna, mech, papeteria na stół z motywem paprotki, a także naturalne materiały takie jak len czy bawełna. Botaniczny rustykalny minimalizm, czyli wplecenie w weselną uroczystość naturalnych minimalistycznych motywów.

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Czas realizacji (bez ekspresu)
14 dni
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2
5/5
Ilość ocen: 3

Zobacz także