Zaproszenie ślubne z RSVP Gałązka świerku

2,50 zł
Brutto

Zaproszenia ślubne Gałązka świerku to niezwykły leśny motyw, który wspaniale odnajdzie się na ślubie i weselu w rustykalnym stylu oraz jako wspaniały wzór zimowy. To wyjątkowe wiecznie zielone drzewo to symbol wyjątkowej trwałości i szlachetności, ten wyjątkowy motyw na zaproszeniach pokaże, że jesteście w stanie pokonać każdą trudność i przeciwność losu - razem.

Zaproszenie ze świerkiem oraz napisami w kolorze ciemnej zieleni oraz złota to zestaw dwóch kart a6 oraz mniejszej wkładki - potwierdzenia przybycia RSVP, przewiązanych jutowym sznureczkiem. Na pierwszej karcie znajduje się zaproszenie na ślub (kościelny, cywilny, humanistyczny) oraz, zaś na drugiej zaproszenie na wesele, a także miejsce na tekst dodatkowy (np. wierszyk)

Można zakupić próbki zaproszeń tutaj Próbki :)

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Zaproszenie ślubne z zieloną gałązką świerkową oprócz leśnego motywu posiada także ozdobne napisy w kolorze ciemnej zieleni oraz ciemnego złota (nie jest to złocenie). Zaproszenie składa się z dwóch osobnych kart w formacie a6 oraz mniejszego potwierdzenia przybycia RSVP w tym samym leśnym stylu. Zaproszenie oraz dodatki weselne z gałązką świerku będą ogromnie pasować na wesele w stylu rustykalnym oraz zimowym.

W cenie zaproszenia:

- Zestaw dwóch kart a6 zadrukowanych jednostronnie,

- Potwierdzenie przybycia RSVP w mniejszym formacie a7,

- Pełna personalizacja (treści, nazwisk gości),

- Koperta biała listowa 80g (do dokupienia koperty z większą gramaturą w innych kolorach - znajdziecie je w zakładce dodatki weselne - koperty),

- Jutowy sznureczek do samodzielnego przewiązania,

- Do wyboru papier gładki, o fakturze skór lub prążkowany, kolor ecru lub biel.

Nasze zimowe leśne zaproszenia ślubne to nasze autorskie wzory przeniesione na wyjątkowy papier PREMIUM o gramaturze 300-350g/m2 w formacie a6.

[ Minimalne zamówienie 20szt. Zamówienie zaproszeń poniżej 20szt nie podlega personalizacji i jest wysyłane z przykładowymi danymi. Sznurki jutowe dodawane są do przesyłki do samodzielnego przewiązania ]

Doskonałej jakości i wysokim nasyceniu kolorów nadruk wyczuwalny jest pod palcem, a dzięki pełnej personalizacji zaproszenia są gotowe do wręczenia Gościom od razu po dostarczeniu.

Produkt 100% polish handmade.

Czas realizacji: do 14 dni roboczych od akceptacji projektu!

Minimalne zamówienie 20 zaproszeń.

Do dokupienia także dodatki z tym samym leśnym motywem przewodnim:

- winietki, zawieszki, karty na tablicę, menu na stół, księga gości, numerki na stół, naklejki na ciasta, koperty.

Dodatki weselne w stylu zimowym: Szukając zaproszeń i dodatków weselnych w stylu zimowym warto zastanowić się jaki dokładnie styl Was interesuje, elegancki, chłodny, nowoczesny czy raczej bardziej swojski i naturalny. U nas znajdziecie papeterię ślubną z wyjątkowym leśnym motywem wiecznie zielonego świerku symbolizującego nie tylko czas bożonarodzeniowy, ale także piękną polską zimę. Dodatki weselne na stół z motywem gałązki świerku takie jak winietki czy zawieszki na alkohol, przepięknie ozdobią stół i nadadzą mu szczególnego klimatu.

RSVPGS

Opis

Minimalna ilość
20 szt.
Czas realizacji (bez ekspresu)
14 dni
Wykonanie
HandMade - Polska
Sznurek
Do samodzielnego wiązania (usługa do dokupienia)
Zaokrąglane Rogi
Nie (Usługa do dokupienia)
Papier
Premium - Gruby powyżej 300g/m2
5/5
Ilość ocen: 3

Zobacz także